Свежие материалы

Подяка від «165-спортивна» Благодійному фонду «РАДУГА»

Грамота  последняя

Уже кілька років поспіль моя школа ХЗОШ№ 165 приймає активну участь в спартакіаді, яку проводить Благодійний фонд «Радуга». З кожним роком кількість змагань і учасників в них збільшується, не виключенням став і 2013-2014 навчальний рік.

В цьому році вдалося провести два волейбольних, два баскетбольних, традиційний футбольний турнір (вперше паралельно проходив турнір і серед юнаків та дівчат), два гандбольні турніри в рамках міста і області та один «Перший Всеукраїнський турнір з гандболу серед юнаків в місті Харкові», в якому прийняли участь команди з: м. Тернівка (Дніпропетровська область ), м. Зіньків (Полтавська область), м. Бровари (Київська область), м. Мелітополь (Запоріжська область), а також господарі турніру — учні ХЗОШ№165 м. Харкова.

Велика вдячність тим школам, які разом з нами приймають постійну участь в «РАДУЖНІЙ СПАРТАКІАДІ», це такі як: ХЗОШ №164, №10, №158, особлива вдячність учителям фізичної культури цих шкіл. Є навчальні заклади, які приймають участь у кількох чи одному виді спартакіади, напевно з причини спортивного профілю цих шкіл, але їм також окремо вдячні за участь, надіюсь в наступному році вони братимуть участь в різного роду змаганнях.

Вдячність організаторам і активістам «РАДУЖНОГО РУХУ» в нашому місті не має меж. Вони завжди ідуть на зустріч нам, допомагають нам у вихованні здорового підростаючого покоління, популяризації спорту в дитячому віці. Допомагають школам спортивним інвентарем, наприклад нам подарували стіл для настільного тенісу в 2013 році (діти на перервах і після уроків постійно удосконалюють свою техніку гри) — ДЯКУЄМО!

Особисто хочу подякувати лідерам і організаторам Благодійного фонду «РАДУГА» за те, що допомагають мені в розвитку мого виду спорту гандболу. Уже два роки поспіль, в рамках «Радужної спартакіади», ми провели три турніри з гандболу серед юнаків на базі нашої 165 школи. Також ми провели Перший Всеукраїнський турнір, вище я вже розповідав про нього, до речі «Радуга» взяла на себе всі фінансові витрати. Надіюсь, в наступному навчальному році ми продовжимо початок розвитку гандболу. Також мрію про легкоатлетичні змагання в нашій спартакіаді (легкоатлетична естафета чи крос).

Бажаю всім хорошого відпочинку в літку, і з новими силами надіюсь ми зустрінемось восени на спортивних майданчиках нашого міста.

ДЯКУЄМО тобі «РАДУГА»!

З повагою, Ю.В. Андрусенко

Поделиться в соц. сетях

Комментарии запрещены.

Муз-ТОП

ТНМК - Сила


Богдан Титомир - Волейболз


Н.Фоменко,С.Мозаев,В.Рыбин - Трус не играет в хоккей


Любэ - Дуся-агрегат

Клип-ТОП